Herriko zerbitzuak

Herriko Etxea : tel : 05 59 37 40 80 – Fax : 05 59 37 48 20
e-mail : Esta dirección de correo electrónico está protegida contra spambots. Usted necesita tener Javascript activado para poder verla.
Irekitze tenoreak : Astelehenetik Ortziralerat 8:30-­12:30 eta 14:00­-18:00
(Egoera zibila, Pôle Emploi zerbitzua, zerrenda militarra, Herriko Egintza Sozialeko Zentroa-CCAS, hilerria, Kadastraren zerbitzua, bozka zerrendak, eraikitzeko baimenak)

Zerbitzu Administratiboak
Idazkaritza Orokorra - ­ Giza baliabideak – Finantzak – Merkatu Publikoak : Cécile DOYHARÇABAL
Kontularitza – Urbanismoa – Hauteskundeak – CCAS zerbitzua : Peio OLÇOMENDY
Harrera - ­ Egoera zibila – Desmartxa administratiboak (CNI...) – Herriko kanpina : Carmen BASCANS

Zerbitzu Teknikoak
Zerbitzu Teknikoetako arduraduna : Jean François GOYENECHE
Jean Claude CUIBURU — Beñat ETCHECHURY — Daniel GAICOTCHEA — Christian KURUTCHARRY — Jean Louis LASAGA — Bixente TROUNDAY — Eliane ALFARO

Eskola zerbitzuak
Eskolaldi inguruko harrera / Haurtzaindegia / Jantegia : Annie HIRIART – Marie Claude IZOCO

Baleako sindikata : 05 59 37 89 39

Larrazkena adindunen etxea : 05 59 37 48 22

Posta : 05 59 37 40 01

Finantza Publikoen Zentroa (Trésor Public zerbitzua) : 05 59 37 41 34

VVF zentroa: 05 59 37 40 58

Lehen Mailako eskola publikoa : 05 59 37 49 47 (Zuzendaritza)

Donostei Lehen Mailako eskola : 05 59 37 44 32

Donostei Kolegioa : 05 59 37 44 32

Jean Pujo Kolegioa : 05 59 37 40 07

Ama Ikastola : 05 59 37 48 92

Igerilekua : 05 59 37 40 71

Trinket­-Tenisa : Ligueix Maylis 05 59 37 88 84

Turismo bulegoa : tel./fax : 05 59 37 47 28

Hondarkintegia : 05 59 37 43 66

Herriko Kanpina : 05 59 37 40 80 / 05 59 37 43 96

 

PERMANENTZIAK

Diputatua
Jean LASSALLE jauna, hilabete guziz, hilabeteko lehen astelehen arratsaldean
tel : 05 59 37 05 47

Kontseilari orokorra
Jean-Baptiste LAMBERT jauna, tel : 0559374080
edo 0559374159

Pôle Emploi : asteartea guziz, egun osoa

Mission Avenir Jeunes : hilabeteko bigarren eta laugarren ortzegun goizean

Gizarte laguntzaileak :
Mutualité Sociale Agricole : 05 59 37 43 61
eta 06 84 06 39 95 hitzordua harturik
Asteazken arratsaldez

Araubide orokorra
Astearte arratsaldez
tel : 05 59 37 40 86 hitzordua harturik
tel : 05 59 37 90 10 hitzordua harturik

 

SUHILTZAILEAK : 18 - SAMU : tel. 15
MENDIBIL kapitaina, tel : 05 59 37 45 00

JENDARMERIA : tel. 17 edo 05 59 37 96 05

PARROKIA : NOBLIA jaun erretorea, tel : 05 59 37 42 01

GOENAGA TAXI ANBULANTZIA - Tel. 05 59 37 05 00

GARAZI TAXI ANBULANTZIA - Tel. 05 59 37 55 48


MEDIKUAK :
P. MONLONG jaun medikua, tel : 05 59 37 40 35

P. SALZE jaun medikua, tel : 05 59 37 40 35

FORONDA ROJA andere medikua, tel : 09 54 39 28 56
edo 07 81 66 90 95


ORTOFONISTA : N. MACHET – C. BIDEGARAY
Tel : 05 59 37 85 88


FARMAZIA :
CHOURY, tel : 05 59 37 41 92

LIET, tel : 05 59 37 41 25


OSTEOPATA :
X. POUEYTS : Tel. 06 73 88 67 81

BEILATOKIA : Tel. 05 59 37 40 00 edo 06 72 71 12 31

ERIZAINAK :
BREDA-INDA-ETCHEVERRY-LARRAMENDY bulegoa
tel : 05 59 37 43 08

ITHURBURUA-CUBURU-NOBLIA bulegoa
tel : 05 59 37 44 98

SAGARDIA-ARANGOITS-LAFUENTE-ETCHELET bulegoa
tel : 05 59 37 47 47


DENTISTAK :
F. CERVERA MARZAL : tel : 05 59 37 41 79

J. ANCHORDOQUY, tel : 05 59 37 42 79


KINESITERAPEUTAK :
M. ATCHOARENA : tel : 05 59 37 92 99

O. BOURDETTE : tel : 05 59 37 46 08

M.C. CANTERO - F. LARRONDE : 05 59 37 48 44

CE. ALFARO - ANSOLABEHERE N. : 05 59 37 49 42


MAREXALAK :
J. P. POEYDEBAT, tel : 05 59 37 28 72

J. C. NATORP, tel : 05 59 37 49 03


NOTARIOAK :
SCP GOUFFRANT-ALONSO : 05 59 37 45 30


UXERRA :
J. BERARD, tel : 05 59 37 45 08 

 

HOTELAK ­ JATETXEAK

Trinketekoa (Arcé jauna) : 05 59 37 40 14

Manexenea (Inçargarat jauna) : 05 59 37 41 68

Juantoréna Hotel­-Jatetxea : 05 59 37 40 78

Lissar Garagarnotegi­-Pizzeria : 05 59 37 48 00

Pizza Ona : 05 59 37 55 45

Herriarena Garagarnotegi­-Jatetxea : 05 59 37 88 84

Laia Txokolategia : 05 59 37 51 43

Gaineko Karrikan ostatua : 05 59 37 47 04

 

ELKARTEAK

Zaharrer Segi (pilota) : Gratien Juantoréna

U.S. Nafarroa Errugbi :Jacky Salagoïty – Alain Fariscot

U.S. Nafarroa Eskubaloia : Hélène Ansolabéhère

Petanka elkartea : Bernard Chasseriau

Izpegi Komitea (CPIE Pays Basque – PIJ – Editions) : Marie Etcheverry

Les P'tits Loups (Haurtzaina) : Marie Chopin

Tema : Teixa Alfaro

Arrola Dantza : Betti Haristoy

Cinéma : Mikel Curutcharry

Iparla : (Musika Eskola) : Jean Léon Indart

Goxoki (Hirugarren adina) : Angèle Añorga

Besta Komitea : Ximun Zubieta

Ibaïgorri (korua) : Jean Oronos

Foyer rural (emazteen gimnastika) : Eliane Coscarat

Comité des Foires : Jean François Tambourin

Leize Mendi (espeleologia) : Philippe Puyo

Euskal Trail : Christian Ocafrain

Orgue en Baigorri elkartea : Pascal Indo

Animazio Komitea : Beñat Bruthé

Sokari (Herri kirolak) : David Indart

Basaizea : Ramuntxo Bidart

Artzainen Lasterkaldia : Marcel Cordoba

Ihizi Elkartea : Daniel Etchecopar

Ortzadarra (Pintura) : Laurent Pétricorena

Les Ephémères (Antzerkia) : Philippe Berthou

Elgarrekin : Peyo Curutcharry

Lagun Alai : Joseph Errotabéhère

Taisialdi : Jean Michel Hirigaray

  • Imprimer
Plus dans cette catégorie : « Hautetsiak Komisioak »